Akademik Personel

 

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Prof.Dr. ŞÜKRÜ YETGİN 1628
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. FATİH SAKA 1630
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. EMİNE ÇORUH 1622
  Prof.Dr. SALİM SERKAN NAS 1643
  Doç.Dr. TUFAN ÇAKIR 1633
  Doç.Dr. ÖZLEM ÇAVDAR 1627
  Yrd.Doç.Dr. OSMAN KARA 1636
  Yrd.Doç.Dr. EMRE ÖZYURT 1693
  Yrd. Doç.Dr. MUSTAFA ÇULLU 1623
  Yrd.Doç.Dr. MUSTAFA DURMAZ 1648
  Yrd.Doç.Dr. MURAT GÜNAYDIN 1637
  Öğr.Gör.  HİKMET KAPLAN 1634
  Öğr. Gör. RAHİM ŞİBİL 1637
  Arş.Gör. KAŞİF FURKAN ÖZTÜRK 1637
  Arş.Gör.  MURAT ŞAN  
  Arş.Gör. ONUR ARAZ 1632
  Arş.Gör. YUSUF KAYA 1632
  Arş.Gör. AYŞEGÜL GÜNEŞ SEFEROĞLU 1639
  Arş.Gör. RECEP ALİ DEDECAN 1641
  Arş.Gör. YAVUZ SELİM AKSÜT 1640
  Arş.Gör. KAŞİF FURKAN ÖZTÜRK 1637
  Arş.Gör. METİN MUTLU AYDIN (ÖYP)  
  Arş.Gör. M. TEVFİK SEFEROĞLU (ÖYP)  
  Arş.Gör. FEYZULLAH GÜLŞEN (ÖYP)  
  Arş.Gör. AHMET KUVAT (ÖYP)  

JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Doç.Dr. ÇİĞDEM SAYDAM EKER 1711
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. MEHMET ALİ GÜCER 1716
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. EMRE AYDINÇAKIR 1706
  Prof.Dr. ABDURRAHMAN DOKUZ 1695
  Doç.Dr. FERKAN SİPAHİ 1711
  Doç.Dr. ABDULLAH KAYGUSUZ 1707
  Doç.Dr. ALAADDİN VURAL 1713
  Yrd.Doç.Dr. ENVER AKARYALI 1696
  Yrd.Doç.Dr. SERHAT DAĞ 1698
  Yrd.Doç.Dr. SELÇUK ALEMDAĞ 1699
  Öğr.Gör. İBRAHİM AKPINAR 1712
  Arş.Gör. ZENNE MERDAN TUTAR (ÖYP) 1700
  Arş.Gör. KADİR SÜNNETÇİ 1717
  Arş.Gör. AHMET DÜNDAR ŞEN 1717

HARİTA MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Doç.Dr. FATİH DÖNER 1765
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. SEFA YALVAÇ 1762
  Yrd.Doç.Dr. YUSUF AŞIK 1760
  Yrd.Doç.Dr. KEMAL ÇELİK 1764
  Yrd.Doç.Dr. HASAN TAHSİN BOSTANCI 1761
  Yrd.Doç.Dr. HATİCE ÇATAL REİS  
  Arş.Gör. SEDA NUR MARABAOĞLU 1759
  Arş.Gör. SAMED ÖZDEMİR 1756
  Arş.Gör. FIRAT ALTINTAŞ 1756
  Arş.Gör. ZEYNEP AKBULUT 1759
  Arş.Gör. MUSTAFA CEYLAN 1756
  Arş.Gör. ERDİ PAKEL (ÖYP)  
  Arş.Gör. HÜLYA YILMAZ (ÖYP)  
  Arş.Gör. AZİZ UĞUR TUNA (ÖYP)  
  Arş.Gör. FULYA BAŞAK GEZE (ÖYP)  
  Arş.Gör. RESUL CÖMERT (ÖYP)  
  Arş.Gör. RAZİYE HALE TOPALOĞLU (ÖYP)  
  Arş.Gör. BURHAN BAHA BİLGİLİOĞLU (ÖYP)  
  Arş.Gör. AHMET YAVUZDOĞAN  
  Arş.Gör. MEHMET AKİF GÜVEN (ÖYP)  
  Arş.Gör. ÖZGE KARAASLAN (ÖYP) 1762
  Arş.Gör. YAŞAR SELÇUK ERBAŞ (ÖYP)  

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Prof.Dr. İSMET SEZER 1606
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. BİROL ŞAHİN 1609
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. EBRU EMİNE ŞÜKÜROĞLU 1642
  Yrd.Doç.Dr. KEMAL KUVVET 1602
  Yrd.Doç.Dr. İLHAN ÇELİK 1607
  Yrd.Doç.Dr. SELAHATTİN BUDAK 1767
  Yrd.Doç.Dr. EDA FEYZA AKYÜREK 1611
  Yrd.Doç.Dr. ZEKİ AZAKLI 1614
  Öğr.Gör. UĞUR ERSOY 1603
  Öğr.Gör. MİTHAT YANIKÖREN 1614
  Öğr.Gör. ERDAR KAPLAN 1617
  Öğr.Gör. SELİM TEZGEL 1617
  Arş.Gör. FİLİZ KARABUDAK  
  Arş.Gör. MUHARREM TAŞDEMİR 1615
  Arş.Gör. DURSUN EKMEKÇİ  1619
  Arş.Gör. FATİH ŞENASLAN 1619
  Arş.Gör. UĞUR MAZLUM 1618
  Arş.Gör. YİĞİT SERKAN ŞAHİN 1618
  Arş.Gör. FARUK ÜNKER 1619
  Arş.Gör. MURAT BEDER 1618
  Arş.Gör. BUĞRA SARPER 1615
  Arş.Gör. ÖMER DUMLUPINAR (ÖYP)  
  Arş.Gör. PINAR CELEN  
  Arş.Gör. ALİ SUAT YILDIZ  1649
  Arş.Gör. TAHİR DURHASAN (ÖYP)  
  Arş.Gör. ÖMER GENÇ (ÖYP)  
  Arş.Gör. EMRE YURTKURAN (ÖYP)  

GIDA MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Doç.Dr. ALİ GÜNDOĞDU 1870
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. İLKAY TÜRKMEN ÖZEN 1852
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. FERHAT YÜKSEL 1862
  Doç.Dr. S.BEYZA ÖZTÜRK SARIKAYA 1863
  Doç.Dr. OSMAN ÜÇÜNCÜ 1852
  Doç.Dr. BİLGE BAHAR 1699
  Yrd.Doç.Dr. CEMALETTİN BALTACI 1865
  Yrd.Doç.Dr. HİLAL ÇOLAKOĞLU YENİAY 1850
  Yrd.Doç.Dr. FEVZİ TOPAL 1851
  Yrd.Doç.Dr. ENGİN GÜNDOĞDU 1855
  Yrd.Doç.Dr. ZUHAL OKÇU 1860
  Öğr.Gör. MERVE TUĞÇE TUNÇ ODABAŞ 1869
  Arş.Gör. ÜMİT ALTINTAŞ  
  Arş.Gör. RAHİME DÜNDAR 1866
  Arş.Gör. ŞEYDA MERVE KARATAŞ 1866
  Arş.Gör. EMİNE ÇARKÇIOĞLU  
  Arş.Gör. KÜBRA KOYUNCU AKTAŞ 1859
  Arş.Gör. ZEYNEP AKŞİT 1859
  Arş.Gör. EBRU ERDEMİR 1866
  Arş.Gör. HALİL İBRAHİM ODABAŞ 1853
  Arş.Gör. FIRAT YILMAZ 1966
  Arş.Gör. ARDA AKDOĞAN 1853
  Arş. Gör. AHMED MENEVŞEOĞLU  

JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Doç.Dr. NAFİZ MADEN 1714
Böl. Bşk. Yrd. Öğr.Gör. LEVENT PEHLİVAN 1689
  Doç.Dr. SERKAN ÖZTÜRK 5048
  Arş.Gör. MAHMUT SARI 1701
  Arş.Gör. IŞIL MATARACI 1700
  Arş.Gör. YASEMİN BEKER 1700
  Arş.Gör. ERSİN BÜYÜK  
  Arş.Gör. GÜLTEN AKTAŞ 1719
  Arş. Gör.  NİGAR GÖZDE OKUT  
  Arş. Gör.  SERCAN KAYIN  

MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Prof.Dr. HÜSEYİN DEMİR 1730
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. NİHAN GÜNGÖR 1951
  Prof.Dr. CHARYYAR ASHYRALYYEV 1914
  Doç.Dr. ZAFER ÇAKIR 1917
  Doç.Dr. YAŞAR AKKAN 1913
  Doç.Dr. AHMET GÖKDOĞAN 1918
  Doç.Dr. MEHMET MERDAN 1952
  Yrd.Doç.Dr. LALE CONA 1940
  Yrd.Doç.Dr. MUTLU DEDETÜRK 1911
  Öğr.Gör.Dr. NUMAN YALÇIN 1907
  Öğr.Gör. İBRAHİM AKTAŞ 1953
  Arş.Gör. HALİL ANAÇ 1955
  Arş.Gör. FATMA ALTUN 1946
  Arş.Gör. BETÜL KOŞMAZ 1946

FİZİK MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Doç.Dr. NECATİ ÇELİK 5005
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. İBRAHİM DÜZGÜN 2024
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. SELİM KAYA 5007
  Yrd.Doç.Dr. ALİ KAYA 5006
  Yrd.Doç.Dr. SALİH MUSTAFA KARABIDAK 5003
  Yrd.Doç.Dr. ABDULLATİF ÇALIŞKAN 5008
  Arş.Gör. ESME IŞIK 1621

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Yrd.Doç.Dr. MUSTAFA NURİ URAL 1790
  Yrd.Doç.Dr. FATİH GÜL 1673
  Öğr.Gör. SALİH TÜRK 1795
  Öğr.Gör. ÖZKAN BİNGÖL 1794
  Öğr.Gör. AYGÜL TEKİN KAKIZ 1796
  Arş.Gör.Dr. TUĞBA MUTLU 1674
  Arş.Gör. BÜŞRANUR KÜÇÜKUĞURLU 1674
  Arş.Gör. ALPEREN EROĞLU (ÖYP)  
  Arş.Gör. GÖKHAN SEYFİ (ÖYP)  
  Arş.Gör. EFSUN SEFA SEZER (ÖYP)  

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Yrd.Doç.Dr. HASAN EROĞLU 1654
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. YASİN OĞUZ 1656
Böl. Bşk. Yrd. Öğr.Gör. İLHAMİ BARUT 1662
  Yrd.Doç.Dr. TALAT ÖZDEN 1657
  Yrd.Doç.Dr. EMRAH KAPLAN 1658
  Arş.Gör. Dr. CEMALETTİN ŞİMŞEK 1866
  Arş.Gör. RECEP ÇAKMAK 1660
  Arş.Gör. ÖZHAN BİNGÖL 1652
  Arş.Gör. SELAMİ SATILMIŞ 1655
  Arş.Gör. YEŞİM ER (ÖYP)  

MADEN MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Yrd.Doç.Dr. CEM YÜCEL 1767
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. İBRAHİM ÇAVUŞOĞLU 1690
  Yrd.Doç.Dr. MUHAMMET MUSTAFA KAHRAMAN 1766
  Arş.Gör. İLKER ERKAN 1753
  Arş.Gör. DEMET DEMİR ŞAHİN 1691
  Arş.Gör. ŞENER ALİYAZICIOĞLU (ÖYP)  
  Arş.Gör. MEHMET UZBAŞ (ÖYP)  
  Arş.Gör. GÖKHAN KÜLEKÇİ (ÖYP)  
  Arş.Gör. HASAN EKER (ÖYP)  
  Arş.Gör. CAVİT KUMAŞ  

GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK

Böl. Bşk. Yrd.Doç.Dr. KAĞAN KILINÇ 1875
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. SEDA NEMLİ 1874
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. TUBA ACET 1881
  Yrd.Doç.Dr. İBRAHİM TURAN 1850
  Yrd.Doç.Dr. OĞUZ YUNUS SARIBIYIK 1879
  Yrd.Doç.Dr. AZER ÖZAD DÜZGÜN 1884
  Yrd.Doç.Dr. ZEYNEP AKAR 1965
  Öğr.Gör. UĞUR KARDİL 1882
  Arş.Gör. ÖMER KARPUZ  
  Arş.Gör. BERNA GENÇ  
  Arş.Gör. ABDULKADİR GÜL 1883

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Yrd.Doç.Dr. MEHMET BAŞOĞLU 1681
Böl. Bşk. Yrd. Yrd.Doç.Dr. CEMALETTİN AYGÜN 1653

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

Böl. Bşk. Yrd.Doç.Dr. KEMAL KUVVET 1602

....

» Hızlı Menü

Copyright 2011 © Gümüşhane Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bağlarbaşı Mahallesi 29100 Gümüşhane
Web Tasarım & Programlama: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı  E-Posta: muhendislik@gumushane.edu.tr Tel: +90 456 233 74 25 pbx Faks: +90 456 233 74 27